Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /www/web/eversunny/public_html/includes/db.inc.php on line 51
Database error: Invalid SQL: select * from pwn_comment where pid='173332' and iffb='1' order by id limit 0,10
MySQL Error: 1030 (Got error 134 from storage engine)
#0 dbbase_sql->halt(Invalid SQL: select * from pwn_comment where pid='173332' and iffb='1' order by id limit 0,10) called at [/www/web/eversunny/public_html/includes/db.inc.php:55] #1 dbbase_sql->query(select * from {P}_comment where pid='173332' and iffb='1' order by id limit 0,10) called at [/www/web/eversunny/public_html/comment/module/CommentContent.php:181] #2 CommentContent() called at [/www/web/eversunny/public_html/includes/common.inc.php:524] #3 PrintPage() called at [/www/web/eversunny/public_html/comment/html/index.php:13]
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/web/eversunny/public_html/includes/db.inc.php on line 62
网友点评--爱屋阳光商城
网站标志
商品搜索
您好!欢迎光临爱屋阳光商城 
点评详情
发布于:2018-11-10 22:35:36  访问:188 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
بهترین ترمووود دنیا برای قیمتهای پرودیوس چوب جهت ساخت چوب ترمو
ترمو وود درخت حرارت دیده ای صحیح است که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 3 اجناس از جنس چوب هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به از جنس چوب ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. چوب ترمو
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از4 رقم های مالپیگیال ها است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.رنگ چوبی درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 7 گونه های برای تهیه چوبی ترمووود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای درست کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم ناینگونه میباشد ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ است ما از درخت فنلاندی سپیدار برای درست کردن1 گونه ها مصالح خارجی در ایجاد کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر درخت فنلاندی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 7 جنس های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقمیباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب درخت بلوط آن را پر طرفدارترین 4 انواع وماده ی تکمیل کننده در تهیه کردناتاق سونا کرده صحیح است این چوبی مقاوم وضد آب اینگونه است ودر مقابل حرارت مقاوم اینگونه میباشد ما برای ایجاد کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 4 جنس های متنوعی از درختان بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر درختان بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 3 رقم های سوزنی اینگونه است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا رنگ چوبی سرو قرمز برای ساختاتاق سونا مناسب صحیح است زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب میباشد و در مقابل گرما مقاوم صحیح است این درخت به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 9 انواع بلوط سوزنی درست است رنگ چوبی درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ساختناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد هست اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده صحیح است وبه راحتی خراشیده هست . ما در ساختمصالح داخلی سونا از 6 نوع های متنوعی از درخت فنلاندی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمو وود میباشد که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمووود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر چوب ترمو نسبت به سایر از جنس چوب ها از دیگر مزایای استفاده این درخت سوزنی برای ساختمان سازی این است که درختان یک عنصر از طبیعت میباشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل درخت ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجاست مقاومت درخت تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این درست است که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری درخت ، عملیاتی روی چوب ها انجام اینگونه میباشد که مقاومت درخت را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درخت فنلاندی در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 3 اجناس درخت سوزنی ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده میباشد از خواص این درختان به وزن کم این چوب ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده اینگونه میباشد ،درست کردنمی شوند.برای تولید کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب چوب مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درخت سوزنی ترمو برای تامین کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درختان از بهترین 7 نوع های درخت ههست که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این چوب ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息
Copyright (C) 2014-2016 All Rights Reserved. 爱屋阳光网上商城管理系统 版权所有 ICP15003708
订购及服务热线:18911439896  
联系地址:北京市昌平区火炬街21号莱特默勒大厦4层  邮政编码:102299  
QQ客服